Контакт и локација

Локација

Ул. Дрезденска 14,
1000 Скопје, Македонија

Контакт

Телефон: +389 2 3113 001
Email: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Стоматолошка ординација

Д-р: Цвете Павлоски
Email: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Мобилен/ Viber/ WhatsApp: +389 78 211 162
Работно време: пон-пет: 08:00 - 20:00
сабота: 09:00 - 14:00

Др. Маја Панева
Email: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Моб./Viber/WhatsApp: +389 70 361 636
Работно време (пон-пет): 08:00 - 20:00 /
Сабота: 09:00 - 14:00

Д-р Елена Станојковска
Email: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Mob: +389 71 312 738
Работно време (пон-пет): 08:00 - 20:00 /
Сабота: 09:00 - 14:00

Заботехничка лабораторија

Александар Блажевски

Мобилен/ Viber/ WhatsApp: +389 75 475 174

Работно време (пон-саб): 09:00 - 17:00

СТОМАТОЛОШКИ ЦЕНТАР

dental kraft logo